Odwiedź nasz gabinet
ul. Szczęśliwa 42/I/1, Wrocław
Zadwoń do nas
660 595 868
Napisz do nas
gabinet@fizjoterapia-kobiet.pl

Cennik

Konsultacja uroginekologiczna / fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta) do 70min 190,00zł
Konsultacja uroginekologiczna/fizjoterapeutyczna składa się ze szczegółowego wywiadu i badania (zewnętrznego i/lub wewnętrznego) oraz wstępnej terapii. W dalszej części zostanie zaproponowany plan terapeutyczny/treningowy dostosowany do Twojego problemu. Więcej o schorzeniach, w których wykorzystuje się badanie per vaginum/per rectum znajdziesz TUTAJ (link)
Fizjoterapia uroginekologiczna – Pierwsza wizyta z USG do 75 min 210,00zł
Konsultacja uroginekologiczna/fizjoterapeutyczna składa się ze szczegółowego wywiadu i badania (zewnętrznego i/lub wewnętrznego) z użyciem USG oraz wstępnej terapii. W dalszej części zostanie zaproponowany plan terapeutyczny/treningowy dostosowany do Twojego problemu.
Fizjoterapia uroginekologiczna (kolejna wizyta) 60 min 170,00zł
W terapii wykorzystuję mobilizację tkanek i narządów miednicy mniejszej, techniki poprawiające cyrkulację płynów, rozluźnianie powięziowe oraz trening medyczny. Wykaz dysfunkcji, w których mogę Ci pomóc znajdziesz TUTAJ
Fizjoterapia w ciaży 60 min 170,00zł
Spis dolegliwości, w których mogę Ci pomóc znajdziesz TUTAJ
Fizjoterapia okołoporodowa/ po porodzie 60 min 170,00zł
Na wizycie przeprowadzony zostanie kompleksowy wywiad, badanie i terapia oraz zaproponowany zostanie plan terapeutyczny dostosowany do Ciebie i Twoich potrzeb. Więcej o fizjoterapii w połogu znajdziesz TUTAJ
Terapia blizny 60 min 170,00zł
Polega na opracowaniu manualnym (lub z użyciem narzędzi) blizn, szczególnie po CC i urazach krocza oraz na nauce automobilizacji.
USG jako dodatek do wizyty 15 min 30,00zł
Fizjoterapia uroginekologiczna z Terapia Tecar (kolejna wizyta) 75 min 220,00zł
Terapia TECAR (jako osobny zabieg) 40 min 110,00zł